Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Plzeň-jih s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

22 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 77 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Struhaře 28, Spálené Poříčí

8 050 000 Kč

35 778 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Zahradní 563, Dobřany

4 499 000 Kč

3 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

3 700 000 Kč

26 429 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

4 295 000 Kč

30 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Pod Valem, Blovice

9 870 000 Kč

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

náměstí 5. května 13, Holýšov

8 900 000 Kč

23 421 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Šlovice 184, Dobřany

13 500 000 Kč

109 756 Kč/m2

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Bezděkov 22, Hradiště

8 900 000 Kč

43 842 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 77 domů