Prodané domy

Prodané domy v kraji Pardubický kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

44 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.8.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 480 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 480 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 480 m²

Zálesí 23, Biskupice

2 900 000 Kč

24 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.7.2024

Prodaný  dům 210 m², pozemek 2452 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 2452 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 2452 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 2452 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 2452 m²

Zderaz 15, Zderaz

3 950 000 Kč

3 000 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 433 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 433 m²

Sopotnice 17, Sopotnice

2 490 000 Kč

1 520 000 Kč

14 902 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  dům 111 m², pozemek 595 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 595 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 595 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 595 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 595 m²

Mladkov 126, Mladkov

1 970 000 Kč

17 748 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 domů