Prodané domy

Prodané domy v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

46 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 559 m²

Sudislav nad Orlicí 46, Sudislav nad Orlicí

4 990 000 Kč

4 400 000 Kč

23 913 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 347 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 3359 m²

Kerhartice ev. č. 9277, Ústí nad Orlicí

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1938 m²

Chrastová Lhota 26, Brněnec

3 050 000 Kč

20 333 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²

Prodaný dům 212 m², pozemek 2048 m²

Spytovice 19, Zdechovice

3 999 000 Kč

18 863 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 12.1.2026

Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 788 m²

Vejvanovice 34, Vejvanovice

4 100 000 Kč

28 873 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 1322 m²

Jenišovice 50, Jenišovice

4 990 000 Kč

48 447 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 131 m², pozemek 416 m²Prodaný  dům 131 m², pozemek 416 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 416 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 416 m²

Prodaný dům 131 m², pozemek 416 m²

Pokorného 155, Heřmanův Městec

3 350 000 Kč

25 573 Kč/m2

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 358 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 358 m², pozemek 931 m²

Jamné nad Orlicí 250, Jamné nad Orlicí

4 495 000 Kč

12 556 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 222 m², pozemek 630 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 630 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 630 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 630 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 630 m²

Křetínská 340, Brandýs nad Orlicí

4 200 000 Kč

3 500 000 Kč

15 766 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 763 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 763 m²

Semín 71, Semín

3 500 000 Kč

16 667 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 347 domů