Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

6 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 274 m²

Lezník 77, Polička

6 000 000 Kč

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 33 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.2.2026

Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²

Prodaná chalupa 53 m², pozemek 1212 m²

Podhořany u Ronova 52, Podhořany u Ronova

3 700 000 Kč

3 600 000 Kč

67 925 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 13.1.2026

Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²

Prodaná chalupa 50 m², pozemek 2412 m²

Telecí 139, Telecí

3 350 000 Kč

67 000 Kč/m2

Prodáno 26.8.2025

Prodaná  chalupa 108 m², pozemek 2309 m²Prodaná  chalupa 108 m², pozemek 2309 m²
Prodaná  chalupa 108 m², pozemek 2309 m²
Prodaná  chalupa 108 m², pozemek 2309 m²

Prodaná chalupa 108 m², pozemek 2309 m²

Prosíčka 4, Seč

3 995 000 Kč

3 495 000 Kč

32 361 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 6.6.2025

Prodaná  chata 76 m², pozemek 478 m²Prodaná  chata 76 m², pozemek 478 m²
Prodaná  chata 76 m², pozemek 478 m²
Prodaná  chata 76 m², pozemek 478 m²

Prodaná chata 76 m², pozemek 478 m²

Hoješín ev. č. 177, Seč

3 390 000 Kč

44 605 Kč/m2

Prodáno 8.11.2024

Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 651 m²

Prodaná chalupa 95 m², pozemek 651 m²

Trpišov 41, Slatiňany

4 990 000 Kč

52 526 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 33 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.