Prodané domy v kraji Pardubický kraj

Od 20. 5. 2024

142 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2025

Prodaný  dům 177 m², pozemek 1333 m²Prodaný  dům 177 m², pozemek 1333 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 1333 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 1333 m²

Prodaný dům 177 m², pozemek 1333 m²

Janovice, Morašice

5 450 000 Kč

4 041 667 Kč

22 834 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 030 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  dům 61 m², pozemek 3728 m²Prodaný  dům 61 m², pozemek 3728 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 3728 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 3728 m²

Prodaný dům 61 m², pozemek 3728 m²

Práčov 11, Svídnice

2 840 000 Kč

46 557 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 14.3.2025

Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 1246 m²

Libišany 184, Libišany

9 190 000 Kč

8 530 000 Kč

70 496 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1049 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1049 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1049 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1049 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1049 m²

Labské Chrčice 54, Labské Chrčice

3 500 000 Kč

46 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 909 m²

Drozdice 32, Pardubice

6 290 000 Kč

41 933 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1087 m²

Prodaný dům 209 m², pozemek 1087 m²

Lubná 211, Lubná

840 000 Kč

4 019 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 780 m²

Udánky 94, Moravská Třebová

6 190 000 Kč

17 686 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Prodáno 12.2.2025

Prodaný  dům 184 m², pozemek 197 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 197 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 197 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 197 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 197 m²

Chotěnice, Heřmanův Městec

3 900 000 Kč

3 500 000 Kč

19 022 Kč/m2

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  dům 86 m², pozemek 1680 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 1680 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 1680 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 1680 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 1680 m²

Tatenice 182, Tatenice

2 440 000 Kč

28 372 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 84 m², pozemek 632 m²

Kostěnice 163, Kostěnice

1 990 000 Kč

23 690 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
1...91011...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 030 domů