Prodané domy

Prodané domy v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

41 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 473 m²

Vysoké Pole 67, Vysoké Pole

3 690 000 Kč

28 385 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 296 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 720 m²

Domky 486, Bojkovice

3 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²

Prodaný dům 193 m², pozemek 1402 m²

Zahnašovice 46, Zahnašovice

3 600 000 Kč

18 653 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 177 m²

Dukelská 589, Hulín

4 780 000 Kč

32 966 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 632 m²

Bzová 80, Bojkovice

3 390 000 Kč

17 296 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 368 m²

Prodaný dům 136 m², pozemek 368 m²

Bystřice pod Lopeníkem 287, Bystřice pod Lopeníkem

4 000 000 Kč

29 412 Kč/m2

Prodáno 15.1.2025

Prodaný  dům 260 m², pozemek 1601 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 1601 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 1601 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 1601 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 1601 m²

Náměstí 111, Morkovice-Slížany - Morkovice

4 569 400 Kč

4 050 000 Kč

15 577 Kč/m2

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  dům 84 m², pozemek 178 m²Prodaný  dům 84 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 178 m²

Prodaný dům 84 m², pozemek 178 m²

Tylova 241/9, Kroměříž

3 490 000 Kč

3 100 000 Kč

36 905 Kč/m2

Prodáno 31.12.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1090 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1090 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1090 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1090 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1090 m²

Za Nádražím 329, Zborovice

5 620 000 Kč

4 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 288 m², pozemek 3185 m²Prodaný  dům 288 m², pozemek 3185 m²
Prodaný  dům 288 m², pozemek 3185 m²
Prodaný  dům 288 m², pozemek 3185 m²

Prodaný dům 288 m², pozemek 3185 m²

Kyselovice 156, Kyselovice

4 900 000 Kč

4 600 000 Kč

15 972 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 296 domů