Prodané domy

Prodané domy v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

83 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 521 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 850 m²

Kladná Žilín 59, Luhačovice

2 650 000 Kč

1 500 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²

Prodaný dům 51 m², pozemek 99 m²

U Fortny 529, Uherský Brod

2 500 000 Kč

49 020 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 174 m²

Komenského 1885, Otrokovice

4 365 000 Kč

56 688 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 95 m²

Dolní Valy 637, Uherský Brod

2 390 000 Kč

36 769 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 371 m²

Babice 209, Babice

3 180 000 Kč

17 283 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 244 m², pozemek 356 m²

U Stavu II 1156, Hulín

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

20 492 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 458 m²

Slavkov 91, Slavkov

1 550 000 Kč

11 923 Kč/m2

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 156 m²

Dolní 6366, Zlín

4 690 000 Kč

4 250 000 Kč

44 737 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 338 m²

Přečkovice 62, Bojkovice

940 000 Kč

10 682 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 521 domů