Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

26 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Tovární 1560/6, Aš

810 000 Kč

23 143 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 19 m²Prodaný  byt 1+kk 19 m²
Prodaný  byt 1+kk 19 m²
Prodaný  byt 1+kk 19 m²

Prodaný byt 1+kk 19 m²

U pošty 832, Hranice

805 000 Kč

42 368 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Bukovany 91, Bukovany

850 000 Kč

17 708 Kč/m2

Prodáno 24.11.2025

Prodaný  byt 3+kk 84 m²Prodaný  byt 3+kk 84 m²
Prodaný  byt 3+kk 84 m²
Prodaný  byt 3+kk 84 m²

Prodaný byt 3+kk 84 m²

Libavské Údolí 55, Libavské Údolí

1 150 000 Kč

850 000 Kč

10 119 Kč/m2

Prodáno 20.11.2025

Prodaná  chata 24 m², pozemek 630 m²Prodaná  chata 24 m², pozemek 630 m²
Prodaná  chata 24 m², pozemek 630 m²
Prodaná  chata 24 m², pozemek 630 m²

Prodaná chata 24 m², pozemek 630 m²

Velichov ev. č. 58, Velichov

690 000 Kč

28 750 Kč/m2

Prodáno 29.9.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 457 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 457 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 457 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 457 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 457 m²

Damice ev. č. 19, Krásný Les

990 000 Kč

850 000 Kč

32 692 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Závodu míru 201, Nejdek

990 000 Kč

790 000 Kč

11 286 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 20.8.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Sídliště 634, Rotava

765 000 Kč

690 000 Kč

20 294 Kč/m2

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Bukovany 120, Bukovany

1 060 000 Kč

940 000 Kč

15 410 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Sídliště 613, Rotava

1 080 000 Kč

830 000 Kč

15 091 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí