Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

26 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.7.2024

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

sídliště 9. května 792, Nejdek

850 000 Kč

20 732 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.7.2024

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Hrnčířská 886, Chodov

900 000 Kč

860 000 Kč

10 488 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 3.6.2024

Prodaný  byt 2+kk 26 m²Prodaný  byt 2+kk 26 m²
Prodaný  byt 2+kk 26 m²
Prodaný  byt 2+kk 26 m²

Prodaný byt 2+kk 26 m²

Ondřejská 550/48, Karlovy Vary

1 000 000 Kč

38 462 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Hlavní 618, Chodov

1 390 000 Kč

1 000 000 Kč

17 544 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 169 m²

Libá 270, Libá

950 000 Kč

4 318 Kč/m2

Prodáno 22.5.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Pohraniční stráže 385, Kraslice

849 000 Kč

16 647 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 131 nemovitostí