Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

368 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Kovářská 1528, Strážnice

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Okružní 852/15, Ivančice

4 100 000 Kč

83 673 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 346 m²

Vrbice 249, Vrbice

3 999 000 Kč

28 564 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Smetanova 1185, Strážnice

3 180 000 Kč

2 830 000 Kč

54 423 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 528 m²

V Sadě 59, Rebešovice

6 363 000 Kč

4 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Budovatelská 852/6, Břeclav - Poštorná

2 550 000 Kč

82 258 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 209 m²

Dolní kolonie 18, Zbýšov

2 690 000 Kč

2 300 000 Kč

22 772 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 931 m²

Hrádek 259, Hrádek

4 290 000 Kč

3 790 000 Kč

28 284 Kč/m2

123...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí