Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

161 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Edisonova 630/67, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 792 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Jiráskova 614/46, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 990 000 Kč

2 790 000 Kč

55 800 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

U Parku 2868/3, Ostrava - Moravská Ostrava

2 330 000 Kč

72 813 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²

Prodaná chata 121 m², pozemek 543 m²

Čeladná ev. č. 412, Čeladná

2 450 000 Kč

20 248 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Jaromíra Matuška 15/18, Ostrava - Dubina

2 350 000 Kč

75 806 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Podroužkova 1655/41, Ostrava - Poruba

2 700 000 Kč

87 097 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Karlovice 251, Karlovice

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

77 813 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Prodaná chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Bílý Potok 114, Vrbno pod Pradědem

2 100 000 Kč

29 577 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 2334 m²

Kunčice pod Ondřejníkem 143, Kunčice pod Ondřejníkem

3 190 000 Kč

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 792 nemovitostí