Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

161 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²
Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²
Prodaný  dům 234 m², pozemek 1143 m²

Prodaný dům 234 m², pozemek 1143 m²

Pazderna 34, Pazderna

2 490 000 Kč

10 641 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 792 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 3+1 54 m²Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²

Prodaný byt 3+1 54 m²

Elektrárenská 5702/11, Ostrava - Svinov

2 650 000 Kč

49 074 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 755 m²

K Lidicím ev. č. 7, Ostrava - Petřkovice

2 570 000 Kč

98 846 Kč/m2

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Edisonova 1443/86b, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Sokolovská 1327/57, Ostrava - Poruba

2 111 111 Kč

87 963 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²

Prodaná chata 64 m², pozemek 464 m²

Komorní Lhotka ev. č. 270, Komorní Lhotka

2 490 000 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Pivovarská 668, Fulnek

2 250 000 Kč

52 326 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 4.11.2025

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Pocheň ev. č. 72, Brumovice

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  byt 3+1 128 m²Prodaný  byt 3+1 128 m²
Prodaný  byt 3+1 128 m²
Prodaný  byt 3+1 128 m²

Prodaný byt 3+1 128 m²

Na Loukách 316, Bohumín - Pudlov

2 890 000 Kč

22 578 Kč/m2

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 947 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 947 m²

Raduňská 1/8, Opava - Podvihov

2 300 000 Kč

23 000 Kč/m2

1234...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 792 nemovitostí