Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj

Od 19. 5. 2024

444 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Pod Ohradou 917, Rokycany - Nové Město

3 990 000 Kč

3 750 000 Kč

63 559 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 857 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Nové Městečko 12, Nečtiny

4 499 000 Kč

3 999 000 Kč

24 994 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Starokdyňská 496, Kdyně

3 100 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 468 m²

Pod Švabinami 295/8, Plzeň 4 - Lobzy

24 400 000 Kč

127 749 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Vstupní 1190/3, Plzeň - Černice

5 100 000 Kč

110 870 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 313 m²

Vochov 283, Vochov

8 490 000 Kč

74 474 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 582 m²

Železný Újezd, Čížkov

2 290 000 Kč

18 320 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 946 m²

Příkopy 133, Horažďovice

2 290 000 Kč

30 533 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 794 m²

Dolní Bělá 115, Dolní Bělá

8 299 000 Kč

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

123...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 857 nemovitostí