Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

116 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Skuhrov 24, Počepice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

32 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 853 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²

Prodaný dům 168 m², pozemek 124 m²

Žižkova 41, Týnec nad Labem

2 800 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 194 m²

Komenského 372, Uhlířské Janovice

4 195 000 Kč

2 600 000 Kč

16 774 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 144 m²Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²

Prodaný dům 144 m²

53, Kluky

3 000 000 Kč

3 000 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 696 m²

Malíkovice ev. č. 16, Malíkovice

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Prodáno 18.2.2026

Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 666 m²

Rabyně ev. č. 107, Rabyně

3 640 000 Kč

2 950 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²

Prodaný dům 54 m², pozemek 471 m²

Zbraslavice 182, Zbraslavice

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

40 741 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Soutice 76, Soutice

3 097 500 Kč

2 575 000 Kč

64 375 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 727 m²

Pod strání 222, Nelahozeves

2 700 000 Kč

21 600 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1266 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1266 m²

Hlavní 79, Běrunice

2 880 000 Kč

16 941 Kč/m2

123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 853 nemovitostí