Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

Od 17. 5. 2024

7 318 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 796 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Světlice 61, Humpolec

4 990 000 Kč

3 810 000 Kč

40 105 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Obvodová 758/11, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 150 000 Kč

44 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 62 m²Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²

Prodaný byt 3+kk 62 m²

Sídliště 341, Žebrák

3 900 000 Kč

62 903 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²

Prodaná vila 600 m², pozemek 1114 m²

28. října 2015/23, Jablonec nad Nisou

15 900 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Ženíškova 2403/2, Ústí nad Labem-centrum

3 549 000 Kč

54 600 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1341 m²

Choratice 29, Malšovice

3 990 000 Kč

30 692 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Běloveská 1775, Náchod

3 480 000 Kč

3 000 000 Kč

50 847 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Kojákovice 83, Jílovice

2 500 000 Kč

35 211 Kč/m2

1234...732

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 796 nemovitostí