Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

6 288 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Slovenská 531, Trutnov - Horní Staré Město

2 350 000 Kč

42 727 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 710 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

sídl. Družba 696, Židlochovice

5 000 000 Kč

64 935 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Kurčatovova 321/6, Praha - Petrovice

4 489 000 Kč

104 395 Kč/m2

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Oskara Nedbala 1345/6, Hradec Králové - Pražské Předměstí

3 330 000 Kč

54 590 Kč/m2

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 187 m²

Zahradní 292/91, Dubí

4 290 000 Kč

31 778 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  dům 171 m², pozemek 621 m²Prodaný  dům 171 m², pozemek 621 m²
Prodaný  dům 171 m², pozemek 621 m²
Prodaný  dům 171 m², pozemek 621 m²

Prodaný dům 171 m², pozemek 621 m²

Stráž nad Ohří 134, Stráž nad Ohří

4 675 000 Kč

27 339 Kč/m2

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  byt 3+kk 82 m²Prodaný  byt 3+kk 82 m²
Prodaný  byt 3+kk 82 m²
Prodaný  byt 3+kk 82 m²

Prodaný byt 3+kk 82 m²

Lidická 692/5, Brno - Veveří

9 700 000 Kč

8 800 000 Kč

107 317 Kč/m2

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  dům 134 m², pozemek 2002 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 2002 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 2002 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 2002 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 2002 m²

Budislav 36, Budislav

3 690 000 Kč

27 537 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...627628629

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 710 nemovitostí