Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 17. 5. 2024

4 983 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Tuchorazská 1284, Český Brod

5 190 000 Kč

4 490 000 Kč

63 239 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 774 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  byt 2+1 93 m²Prodaný  byt 2+1 93 m²
Prodaný  byt 2+1 93 m²
Prodaný  byt 2+1 93 m²

Prodaný byt 2+1 93 m²

Národní obrany, Bubeneč, Praha

15 200 000 Kč

163 441 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 12.10.2025

Prodaný  byt 4+1 75 m²Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²

Prodaný byt 4+1 75 m²

sídl. U Cukrovaru 1070, Kralupy nad Vltavou

5 500 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodáno 10.10.2025

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Zárubova 495/28, Praha 12 - Kamýk

8 750 000 Kč

104 167 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Řezníčková
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Hana Řezníčková

Hana Řezníčková

4.3

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 10.10.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 701 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 701 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 701 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 701 m²

Lštěň 2, Hostomice

3 880 000 Kč

25 867 Kč/m2

Prodáno 10.10.2025

Prodaný  dům 121 m², pozemek 409 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 409 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 409 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 409 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 409 m²

Štěpnická 291, Telč-Štěpnice

3 000 000 Kč

24 793 Kč/m2

Prodáno 10.10.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 314 m²

Lesní čtvrť II 3471, Zlín

9 690 000 Kč

9 200 000 Kč

76 667 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 10.10.2025

Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²

Prodaná chata 71 m², pozemek 341 m²

Cholín ev. č. 64, Borotice

3 599 000 Kč

50 690 Kč/m2

Prodáno 9.10.2025

Prodaný  dům 97 m²Prodaný  dům 97 m²
Prodaný  dům 97 m²
Prodaný  dům 97 m²

Prodaný dům 97 m²

Pražská 353, Veltrusy

9 500 000 Kč

7 450 000 Kč

76 804 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate

Prodáno 9.10.2025

Prodaný  dům 101 m², pozemek 198 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 198 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 198 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 198 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 198 m²

A.M.Toskánské 434, Drahelčice

12 350 000 Kč

122 277 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
1...140141142...499

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 774 nemovitostí