Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 18. 5. 2024

4 967 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 94 m², pozemek 1266 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 1266 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 1266 m²

Janské Údolí 45, Brloh

6 950 000 Kč

6 000 000 Kč

63 830 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 709 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 131 m², pozemek 205 m²Prodaný  dům 131 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 131 m², pozemek 205 m²

Prodaný dům 131 m², pozemek 205 m²

Velešovice 408, Velešovice

12 200 000 Kč

93 130 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 790 m²

Kobylníky 27, Klobuky

5 400 000 Kč

46 957 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Partyzánská 450/2, Olomouc - Holice

4 300 000 Kč

89 583 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 271 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 271 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 271 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 271 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 271 m²

Komenského 196, Žleby

4 250 000 Kč

30 357 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Telečská 2895/35, Jihlava

4 242 000 Kč

58 110 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Březinova 3951/72, Jihlava

3 250 000 Kč

95 588 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Mokrá II 291, Zlín - Mladcová

3 300 000 Kč

91 667 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 928 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 928 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 928 m²

Dlouhá, Běhánky, Dubí

9 490 000 Kč

45 190 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 707 m²

Černý Důl 228, Černý Důl

4 550 000 Kč

26 765 Kč/m2

1...168169170...497

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 709 nemovitostí