Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 18. 5. 2024

4 967 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Handkeho 731/3, Olomouc - Nové Sady

5 890 000 Kč

89 242 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 709 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.9.2025

Prodaná  chalupa 99 m², pozemek 540 m²Prodaná  chalupa 99 m², pozemek 540 m²
Prodaná  chalupa 99 m², pozemek 540 m²
Prodaná  chalupa 99 m², pozemek 540 m²

Prodaná chalupa 99 m², pozemek 540 m²

Drnovec 51, Cvikov

6 650 000 Kč

67 172 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Kolbenova 1032/5h, Praha 9 - Vysočany

10 439 000 Kč

8 967 435 Kč

169 197 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 707 m²

Květná 15, Krajková

3 990 000 Kč

53 919 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  dům 220 m², pozemek 621 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 621 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 621 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 621 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 621 m²

Holedeček 23, Holedeč

5 950 000 Kč

4 860 000 Kč

22 091 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 68 m²Prodaný  byt 2+kk 68 m²
Prodaný  byt 2+kk 68 m²
Prodaný  byt 2+kk 68 m²

Prodaný byt 2+kk 68 m²

Podlesí II 5609, Zlín

5 850 000 Kč

86 029 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 494 m²

Hlavní 293, Káraný

5 900 000 Kč

54 128 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Vranovská 74/31, Brno - Zábrdovice

5 850 000 Kč

104 464 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 675 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 675 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 675 m²

Bukovany 8, Bukovany

3 300 000 Kč

25 385 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 1.9.2025

Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 364 m²

Hřbitovní 106/3, Brno - Líšeň

10 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

1...173174175...497

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 709 nemovitostí