Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 13. 5. 2024

4 976 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 4+kk 103 m²Prodaný  byt 4+kk 103 m²
Prodaný  byt 4+kk 103 m²
Prodaný  byt 4+kk 103 m²

Prodaný byt 4+kk 103 m²

Patočkova 2472/81, Praha 6 - Břevnov

17 990 000 Kč

174 660 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 685 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 42 m²Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²

Prodaný byt 1+kk 42 m²

Federova 1602/2, Praha 14 - Kyje

5 850 000 Kč

139 286 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 735 m²

Příšovice 214, Příšovice

9 100 000 Kč

56 173 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 180 m²Prodaný  dům 180 m²
Prodaný  dům 180 m²
Prodaný  dům 180 m²

Prodaný dům 180 m²

Luční 1679, Strážnice

4 750 000 Kč

26 389 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²

Prodaný dům 340 m², pozemek 2354 m²

K Pískovně 93, Vodochody - Hoštice

24 990 000 Kč

22 992 500 Kč

67 625 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 4+1 85 m²Prodaný  byt 4+1 85 m²
Prodaný  byt 4+1 85 m²
Prodaný  byt 4+1 85 m²

Prodaný byt 4+1 85 m²

Lidická 529/65, Karlovy Vary - Drahovice

4 620 000 Kč

4 350 000 Kč

51 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 3+1 90 m²Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²

Prodaný byt 3+1 90 m²

Chabičov 4, Šternberk

4 959 240 Kč

55 103 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1393 m²

Kněžičky 12, Český Dub

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

29 500 Kč/m2

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 35 m²Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²

Prodaný byt 1+kk 35 m²

Na Jezerce 1200/9, Praha 4 - Nusle

4 345 000 Kč

124 143 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Olomoucká 2321/63, Opava - Předměstí

5 180 000 Kč

75 072 Kč/m2

1...767778...498

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 685 nemovitostí