Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

3 685 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 559 m²

Sudislav nad Orlicí 46, Sudislav nad Orlicí

4 990 000 Kč

4 400 000 Kč

23 913 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 252 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 25 m²Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²

Prodaný byt 1+kk 25 m²

Krymská 1586/31, Praha 10 - Vršovice

6 374 779 Kč

254 991 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Úslavská 858/38, Plzeň - Východní Předměstí

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²

Prodaný dům 460 m², pozemek 4000 m²

Chvalšovice 6, Dřešín

4 000 000 Kč

8 696 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 1398 m²

Chotouň 60, Pohoří

10 274 320 Kč

9 200 000 Kč

52 273 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 246 m²

Kostelní 139, Hulín

5 590 000 Kč

36 299 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Nerudova 323/10, Brno - Veveří

8 790 000 Kč

107 195 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 25.3.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²

Prodaná zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²

Bor 6, Sejřek

5 200 000 Kč

22 609 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 528 m²

V Sadě 59, Rebešovice

6 363 000 Kč

4 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Prodaný dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Nemějice 16, Slabčice

15 999 000 Kč

7 650 000 Kč

5 100 Kč/m2

1...121314...369

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 252 nemovitostí