Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

3 684 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²

Prodaný dům 223 m², pozemek 223 m²

Velké Kunratické 1324/49, Praha - Kunratice

24 950 000 Kč

23 000 000 Kč

103 139 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 250 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.3.2026

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 298 m²

Rozkoš 270, Světlá nad Sázavou

4 100 000 Kč

41 000 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Laponská 1185/3, Praha 9 - Hloubětín

7 490 000 Kč

249 667 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Za Cukrovarem 594, Cerhenice

5 149 000 Kč

85 817 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 57 m²Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²

Prodaný byt 3+kk 57 m²

Ondříčkovo náměstí 2978/4, Brno - Židenice

7 890 000 Kč

138 421 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 1425 m²

Pržno 170, Pržno

6 950 000 Kč

4 995 000 Kč

20 141 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 591 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 591 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 591 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 591 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 591 m²

Komorní Hrádek 404, Chocerady

11 450 000 Kč

10 300 000 Kč

89 565 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 354 m², pozemek 380 m²Prodaný  dům 354 m², pozemek 380 m²
Prodaný  dům 354 m², pozemek 380 m²
Prodaný  dům 354 m², pozemek 380 m²

Prodaný dům 354 m², pozemek 380 m²

Habartická 577/1c, Praha 9 - Střížkov

28 000 000 Kč

79 096 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Kreuzmannova 1117/18b, Plzeň 3 - Skvrňany

5 075 000 Kč

101 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 69 m²Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²

Prodaný byt 2+kk 69 m²

Verdunská 1960/21, Ostrava - Moravská Ostrava

4 105 000 Kč

59 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...131415...369

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 250 nemovitostí