Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

3 690 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 251 m², pozemek 490 m²

Na Panském 122/42, Povrly

6 000 000 Kč

23 904 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 316 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 348 m²

Nová 666, Planá nad Lužnicí

6 490 000 Kč

6 400 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 3880 m²

Ledce, Ledce

11 190 000 Kč

54 585 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 112 m²Prodaný  byt 3+1 112 m²
Prodaný  byt 3+1 112 m²
Prodaný  byt 3+1 112 m²

Prodaný byt 3+1 112 m²

Tanvaldská 242, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

7 100 000 Kč

63 393 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Želatovská 2771/29, Přerov I-Město

4 100 000 Kč

57 746 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 1030 m²

Samopše 32, Samopše

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 826 m²

Chržín 72, Chržín

8 200 000 Kč

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 188 m²

U Rybníka 660, Hovorčovice

11 490 000 Kč

99 913 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 280 m²

Potoky 90, Fryšták

8 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 82 m²Prodaný  byt 3+kk 82 m²
Prodaný  byt 3+kk 82 m²
Prodaný  byt 3+kk 82 m²

Prodaný byt 3+kk 82 m²

Přecechtělova 2403/27, Praha 13 - Stodůlky

8 784 000 Kč

107 122 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
1...232425...369

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 316 nemovitostí