Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

3 690 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Náchodská 2681/3, Tábor

4 340 000 Kč

68 889 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 316 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 95 m²Prodaný  byt 3+kk 95 m²
Prodaný  byt 3+kk 95 m²
Prodaný  byt 3+kk 95 m²

Prodaný byt 3+kk 95 m²

Bendova 1225/28, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 250 000 Kč

6 950 000 Kč

73 158 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 270 m²

U Kaštanů 95, Červený Újezd

4 650 000 Kč

52 841 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 383 m²

Sportovní 211, Poříčí nad Sázavou

5 500 000 Kč

59 783 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Tanvaldská 1335/9, Praha 8 - Kobylisy

6 000 000 Kč

139 535 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 62 m²Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²

Prodaný byt 2+kk 62 m²

Lhota 189, Vyškov

5 990 000 Kč

5 250 000 Kč

84 677 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 795 m²

Zahradní 921, Studénka

7 800 000 Kč

6 200 000 Kč

23 664 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 81 m²Prodaný  byt 3+kk 81 m²
Prodaný  byt 3+kk 81 m²
Prodaný  byt 3+kk 81 m²

Prodaný byt 3+kk 81 m²

U stadionu 980, Mladá Boleslav II

5 990 000 Kč

73 951 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Petržílkova 2564/21, Praha 13 - Stodůlky

7 950 000 Kč

7 575 000 Kč

154 592 Kč/m2

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 158 m², pozemek 287 m²Prodaný  dům 158 m², pozemek 287 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 287 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 287 m²

Prodaný dům 158 m², pozemek 287 m²

K Vejvoďáku 1202, Praha - Zbraslav

12 390 000 Kč

11 100 000 Kč

70 253 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...242526...369

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 316 nemovitostí