Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

89 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.1.2026

Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²
Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²
Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²

Prodaná chalupa 136 m², pozemek 2107 m²

Příhon 174, Strmilov

1 475 000 Kč

10 846 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 335 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.1.2026

Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²

Prodaná chata 54 m², pozemek 323 m²

Bedrník ev. č. 184, Týn nad Vltavou

1 390 000 Kč

25 741 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 13.1.2026

Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 9179 m²

Borovnice ev. č. 60, Borovnice

800 000 Kč

32 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.1.2026

Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²
Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²
Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²

Prodaná chalupa 52 m², pozemek 544 m²

Újezd 35, Albrechtice nad Vltavou

2 245 000 Kč

1 995 000 Kč

38 365 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²

Prodaná chata 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

820 000 Kč

22 162 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 392 m²

B. Martinů 356/6, České Budějovice 4

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 721 m²

Podolí I

1 520 000 Kč

22 353 Kč/m2

Realitní makléř: Markéta Jenčíková
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Markéta Jenčíková

Markéta Jenčíková

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 216 m²

Novosedly nad Nežárkou ev. č. 1, Novosedly nad Nežárkou

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 13.11.2025

Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²
Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²
Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²

Prodaná chata 43 m², pozemek 386 m²

Třebín ev. č. 5, Dubné

1 660 000 Kč

38 605 Kč/m2

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 301 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 301 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 301 m²

Souhrady 120, Radomyšl

1 000 000 Kč

13 889 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 335 nemovitostí