Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

243 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Na Libuši 652, Bechyně

2 999 000 Kč

42 843 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 846 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 310 m²

Horní Radouň 94, Horní Radouň

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

15 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 392 m²

B. Martinů 356/6, České Budějovice 4

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 2938 m²

Vícemil 5, Vícemil

4 190 000 Kč

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

třída Přátelství 2003, Písek - Budějovické Předměstí

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 30 m²Prodaný  byt 2+kk 30 m²
Prodaný  byt 2+kk 30 m²
Prodaný  byt 2+kk 30 m²

Prodaný byt 2+kk 30 m²

Hlinsko 48, Rudolfov

3 490 000 Kč

2 790 000 Kč

93 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Otín 26, Jindřichův Hradec

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

60 732 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Kiesewetterová
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Jana Kiesewetterová

Jana Kiesewetterová

4.1

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 721 m²

Podolí I

1 520 000 Kč

22 353 Kč/m2

Realitní makléř: Markéta Jenčíková
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Markéta Jenčíková

Markéta Jenčíková

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 216 m²

Novosedly nad Nežárkou ev. č. 1, Novosedly nad Nežárkou

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 14.11.2025

Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²

Prodaná chata 89 m², pozemek 398 m²

Lásenice ev. č. 91, Lásenice

2 750 000 Kč

2 380 000 Kč

26 742 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
1...345...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 846 nemovitostí