Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

368 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Přímětická 3507/3, Znojmo

1 865 000 Kč

93 250 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 731 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 976 m²

Jezérka 452, Vacenovice

3 690 000 Kč

3 500 000 Kč

29 167 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 2+1 40 m²Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²

Prodaný byt 2+1 40 m²

Valtická 4109/2, Brno - Židenice

4 200 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 1+1 42 m²Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²

Prodaný byt 1+1 42 m²

U Lesíka 3571/14, Znojmo

2 810 000 Kč

66 905 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Údolní 1164/19, Blansko

2 800 000 Kč

90 323 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 6.2.2025

Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 152 m², pozemek 1425 m²

Kašenec 802, Miroslav

3 850 000 Kč

25 329 Kč/m2

Prodáno 5.2.2025

Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 357 m²

Znojemská 271, Vranov nad Dyjí

1 990 000 Kč

28 028 Kč/m2

Prodáno 5.2.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Budovatelská 1089/7, Břeclav - Poštorná

3 049 000 Kč

49 984 Kč/m2

Prodáno 4.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Hornická 1786, Dubňany

2 576 690 Kč

83 119 Kč/m2

Prodáno 29.1.2025

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Grmelova 61/8, Brno - Štýřice

4 000 000 Kč

153 846 Kč/m2

1...202122...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 731 nemovitostí