Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

368 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²
Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²
Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²

Prodaný dům 249 m², pozemek 1169 m²

Dlouhá 244, Šakvice

6 000 000 Kč

4 500 000 Kč

18 072 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 731 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 953 m²

Bezkov 49, Bezkov

2 490 000 Kč

31 923 Kč/m2

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 269 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 269 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 269 m²

Vrbice 30, Vrbice

4 140 000 Kč

3 692 000 Kč

33 564 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 10.3.2025

Prodaný  byt 1+1 33 m²Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²

Prodaný byt 1+1 33 m²

Ondrouškova 849/19, Brno - Bystrc

3 790 000 Kč

114 848 Kč/m2

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Sportovní 534, Zbýšov

3 520 000 Kč

56 774 Kč/m2

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 605 m²

Břežany 142, Břežany

2 150 000 Kč

25 294 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Bílkova 1761/48, Boskovice

4 390 000 Kč

73 167 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 632 m²

Derflice 61, Znojmo

4 490 000 Kč

49 889 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 269 m²

Drnovská 43/18, Vyškov - Nosálovice

4 500 000 Kč

4 135 950 Kč

41 360 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 27 m²Prodaný  byt 1+kk 27 m²
Prodaný  byt 1+kk 27 m²
Prodaný  byt 1+kk 27 m²

Prodaný byt 1+kk 27 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

3 770 000 Kč

139 630 Kč/m2

1...192021...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 731 nemovitostí