Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

369 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Barvy 763/12, Brno - Lesná

4 900 000 Kč

96 078 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 171 m²

Mánesova 421, Bučovice

4 000 000 Kč

27 397 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²

Prodaná chata 31 m², pozemek 470 m²

Lelekovice ev. č. 800, Lelekovice

775 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Mikuláškovo náměstí 577/16, Brno - Starý Lískovec

4 300 000 Kč

87 755 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 51 m²Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²

Prodaný byt 2+kk 51 m²

Bratislavská 2250/17, Břeclav

3 400 000 Kč

3 190 000 Kč

62 549 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Bří. Mrštíků 2463/19, Břeclav

3 450 000 Kč

49 286 Kč/m2

Prodáno 16.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Republikánské obrany 1630/8c, Mikulov

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  byt 2+1 75 m²Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²

Prodaný byt 2+1 75 m²

Nádražní 261, Šanov

2 140 000 Kč

28 533 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Jedovnická 2347/6, Brno - Líšeň

2 400 000 Kč

120 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Nádeníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY 28
Realitní makléř: Jiří Nádeníček

Jiří Nádeníček

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY 28

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 204 m²

Pod Lipami 128, Silůvky

4 650 000 Kč

50 543 Kč/m2

1...313233...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí