Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

369 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Jindřicha Hořejšího 2789/10, Znojmo

2 740 000 Kč

2 650 000 Kč

44 915 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Sušilovo náměstí 1224/27a, Rousínov

3 420 000 Kč

65 769 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 980 m²

Štítary 177, Štítary

1 378 650 Kč

10 212 Kč/m2

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Spolková 298/10, Brno - Zábrdovice

3 354 880 Kč

3 260 000 Kč

105 161 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 180 m²

Čebín 130, Čebín

2 490 000 Kč

2 300 000 Kč

32 857 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 777 m²

Obůrka ev. č. 279, Blansko

3 390 000 Kč

2 890 000 Kč

43 788 Kč/m2

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 515 m²

Pístovice 18, Račice-Pístovice

2 990 000 Kč

29 314 Kč/m2

Prodáno 6.8.2024

Prodaná  chata 68 m², pozemek 756 m²Prodaná  chata 68 m², pozemek 756 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 756 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 756 m²

Prodaná chata 68 m², pozemek 756 m²

Jundrov ev. č. 1235, Brno

899 000 Kč

13 221 Kč/m2

Prodáno 1.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Jedovnická 2347/6, Brno - Líšeň

2 490 000 Kč

124 500 Kč/m2

Prodáno 30.7.2024

Prodaný  byt 3+kk 72 m²Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²

Prodaný byt 3+kk 72 m²

Pr. Veselého 2584/56, Hodonín

3 595 000 Kč

49 931 Kč/m2

1...323334...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí