Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

128 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.7.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 548 m²

Habrovany 144, Habrovany

1 985 000 Kč

19 850 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 576 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.7.2025

Prodaný  byt 1+1 24 m²Prodaný  byt 1+1 24 m²
Prodaný  byt 1+1 24 m²
Prodaný  byt 1+1 24 m²

Prodaný byt 1+1 24 m²

Na Hraničkách 296/7, Vyškov-Město

2 200 000 Kč

91 667 Kč/m2

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Mezi Mlaty 1114/11, Kyjov

3 000 000 Kč

55 556 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 18.7.2025

Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²

Prodaná chata 34 m², pozemek 854 m²

Boskovice ev. č. 704, Boskovice

2 500 000 Kč

73 529 Kč/m2

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 839 m²

Školní 124, Jaroslavice

1 490 000 Kč

11 037 Kč/m2

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 257 m²

Luční 599/23, Lanžhot

2 600 000 Kč

31 325 Kč/m2

Prodáno 1.7.2025

Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²

Prodaná chata 12 m², pozemek 856 m²

Černovice ev. č. 679, Brno

2 121 000 Kč

1 350 000 Kč

112 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 1+1 56 m²Prodaný  byt 1+1 56 m²
Prodaný  byt 1+1 56 m²
Prodaný  byt 1+1 56 m²

Prodaný byt 1+1 56 m²

Dukelských bojovníků 3300/126, Znojmo

2 890 000 Kč

51 607 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 19.6.2025

Prodaný  dům 165 m², pozemek 934 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 934 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 934 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 934 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 934 m²

Medlovice 58, Medlovice

2 790 000 Kč

16 909 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 11.6.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 212 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 212 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 212 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 212 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 212 m²

Hlavní 108/8, Znojmo - Přímětice

3 590 000 Kč

2 500 000 Kč

27 778 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 576 nemovitostí