Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

67 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 304 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 209 m²

Dolní kolonie 18, Zbýšov

2 690 000 Kč

2 300 000 Kč

22 772 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1012 m²

Bohuslavice 4259, Kyjov

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

21 333 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 419 m²

Ctidružice 26, Ctidružice

2 545 000 Kč

1 400 000 Kč

15 556 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²
Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²
Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²

Prodaný dům 278 m², pozemek 2122 m²

Rozkoš 17, Rozkoš

2 250 000 Kč

8 094 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1270 m²

Strážovice 33, Strážovice

2 950 000 Kč

2 490 000 Kč

13 105 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 470 m²

Tavíkovice 84, Tavíkovice

1 656 000 Kč

18 400 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Janovská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Martina Janovská

Martina Janovská

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 684 m²

Hroznová Lhota 312, Hroznová Lhota

2 800 000 Kč

14 660 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 280 m²

Revoluční 95/15, Vyškov - Dědice

2 990 000 Kč

28 208 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 995 m²

Strachotice 63, Strachotice

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

15 363 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 304 domů