Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

129 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Přímětická 3507/3, Znojmo

1 865 000 Kč

93 250 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 576 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 1+1 42 m²Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²

Prodaný byt 1+1 42 m²

U Lesíka 3571/14, Znojmo

2 810 000 Kč

66 905 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Údolní 1164/19, Blansko

2 800 000 Kč

90 323 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 5.2.2025

Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 357 m²

Znojemská 271, Vranov nad Dyjí

1 990 000 Kč

28 028 Kč/m2

Prodáno 4.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Hornická 1786, Dubňany

2 576 690 Kč

83 119 Kč/m2

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Růženy Svobodové 1816/26, Znojmo

2 200 000 Kč

2 050 000 Kč

66 129 Kč/m2

Prodáno 28.1.2025

Prodaná  chata 44 m², pozemek 564 m²Prodaná  chata 44 m², pozemek 564 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 564 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 564 m²

Prodaná chata 44 m², pozemek 564 m²

Žižlavice ev. č. 289, Blansko

2 399 000 Kč

1 990 000 Kč

45 227 Kč/m2

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Podmyče 26, Podmyče

2 145 200 Kč

1 700 000 Kč

29 825 Kč/m2

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Jarošova 1443/24, Znojmo

1 965 000 Kč

65 500 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 446 m²

Radějov 321, Radějov

3 490 000 Kč

2 900 000 Kč

25 217 Kč/m2

1...789...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 576 nemovitostí