Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

239 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

J. Opletala 2520/2, Břeclav

4 242 000 Kč

50 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 144 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 451 m²

Rudé armády 622/13, Rousínovec

3 650 000 Kč

36 869 Kč/m2

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 599 m²

Dr. Milady Horákové 293/5, Miroslav

4 790 000 Kč

3 870 000 Kč

32 250 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 423 m²

U struhy I. 553/7, Lanžhot

4 120 000 Kč

29 855 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Špitálka 78/18a, Brno - Trnitá

4 990 000 Kč

99 800 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  byt 4+1 90 m²Prodaný  byt 4+1 90 m²
Prodaný  byt 4+1 90 m²
Prodaný  byt 4+1 90 m²

Prodaný byt 4+1 90 m²

Práče 52, Práče

3 200 000 Kč

35 556 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1284 m²

Horní Kounice 32, Horní Kounice

3 150 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 1523 m²

Jiřice u Miroslavi 109, Jiřice u Miroslavi

4 200 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Nádražní 973/97, Břeclav - Poštorná

3 799 000 Kč

3 420 000 Kč

46 216 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 296 m²

Kaly 13, Kaly

4 520 000 Kč

26 127 Kč/m2

1...151617...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 144 nemovitostí