Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

95 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 346 m²

Vrbice 249, Vrbice

3 999 000 Kč

28 564 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 528 m²

V Sadě 59, Rebešovice

6 363 000 Kč

4 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 931 m²

Hrádek 259, Hrádek

4 290 000 Kč

3 790 000 Kč

28 284 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 445 m²

Brod nad Dyjí 34, Brod nad Dyjí

4 100 000 Kč

3 900 000 Kč

29 104 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 4102 m²

Javorník 268, Javorník

6 495 000 Kč

4 899 000 Kč

21 487 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 738 m²

Uhřice 108, Uhřice

3 345 000 Kč

35 968 Kč/m2

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 683 m²

Micmanice 168, Strachotice

3 765 000 Kč

34 227 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²

Prodaný dům 285 m², pozemek 1800 m²

Medlice 55, Medlice

3 300 000 Kč

11 579 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 337 m²

Palackého 528/16, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů