Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

239 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Součkova 738/8, Brno - Komín

4 400 000 Kč

110 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 144 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Švermova 539/5, Vyškov-Předměstí

3 700 000 Kč

72 549 Kč/m2

Prodáno 19.9.2025

Prodaná  chalupa 122 m², pozemek 899 m²Prodaná  chalupa 122 m², pozemek 899 m²
Prodaná  chalupa 122 m², pozemek 899 m²
Prodaná  chalupa 122 m², pozemek 899 m²

Prodaná chalupa 122 m², pozemek 899 m²

Nový Petřín 27, Starý Petřín

3 990 000 Kč

32 705 Kč/m2

Prodáno 19.9.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Komenského náměstí 40, Rosice

3 100 000 Kč

91 176 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

nám. Kpt. Otm. Chlupa 2275/7, Znojmo

4 350 000 Kč

59 589 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 15.9.2025

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Nádražní 785/3, Břeclav - Poštorná

3 325 000 Kč

69 271 Kč/m2

Prodáno 12.9.2025

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Nová Ves 130, Pohořelice

4 450 000 Kč

56 329 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 9.9.2025

Prodaná  chata 36 m², pozemek 367 m²Prodaná  chata 36 m², pozemek 367 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 367 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 367 m²

Prodaná chata 36 m², pozemek 367 m²

Hrušovany u Brna ev. č. 148, Hrušovany u Brna

3 100 000 Kč

86 111 Kč/m2

Prodáno 5.9.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Jungmannova 878/34, Kuřim

4 500 000 Kč

78 947 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Riegrova 1012/25a, Břeclav

3 900 000 Kč

3 790 000 Kč

62 131 Kč/m2

1...678...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 144 nemovitostí