Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

311 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.3.2025

Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²

Prodaný dům 235 m², pozemek 548 m²

Zahradní 684, Rakvice

6 990 000 Kč

6 490 000 Kč

27 617 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.3.2025

Prodaný  dům 235 m², pozemek 587 m²Prodaný  dům 235 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 587 m²

Prodaný dům 235 m², pozemek 587 m²

Vinařská 211, Zaječí

5 200 000 Kč

22 128 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 420 m²

Rostěnice 186, Rostěnice-Zvonovice

7 700 000 Kč

74 757 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Herčíkova 2493/2, Brno - Královo Pole

6 785 000 Kč

106 016 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 546 m²

Milovice 149, Milovice

8 560 000 Kč

36 897 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  byt 2+kk 37 m²Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²

Prodaný byt 2+kk 37 m²

Vltavská 610/8, Brno - Starý Lískovec

5 010 000 Kč

135 405 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

5 750 000 Kč

79 861 Kč/m2

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Višňová 829/6, Moravany

8 150 000 Kč

7 290 000 Kč

112 154 Kč/m2

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 210 m²

Na Výsluní 310, Ráječko

5 600 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 1031 m²

Bílovská 545, Moravský Žižkov

8 000 000 Kč

30 534 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
1...181920...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí