Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

311 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 2030 m²

Pražská 358/81, Brno - Bosonohy

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 67 m²Prodaný  byt 3+kk 67 m²
Prodaný  byt 3+kk 67 m²
Prodaný  byt 3+kk 67 m²

Prodaný byt 3+kk 67 m²

Komenského náměstí 334, Slavkov u Brna

6 590 000 Kč

98 358 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 1569 m²

Břeclav ev. č. 28, Břeclav

5 240 000 Kč

52 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Pod Javory 2063/28, Blansko

5 990 000 Kč

79 867 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

Horácké náměstí 1473/11, Brno - Řečkovice

6 400 000 Kč

92 754 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 88 m²Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²

Prodaný byt 3+kk 88 m²

Čechova 1365/11, Břeclav

6 550 000 Kč

74 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 572 m²

Hlavní 660/140, Břeclav - Poštorná

7 300 000 Kč

39 247 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 1000 m²

Brněnská 1282, Mutěnice

7 999 000 Kč

83 323 Kč/m2

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Školní 853/12, Kuřim

5 650 000 Kč

102 727 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 1417 m²

Chrudichromy 6, Chrudichromy

6 200 000 Kč

5 900 000 Kč

41 259 Kč/m2

1...345...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí