Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

330 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Husova 50/15, Nová Role

2 863 350 Kč

40 329 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 594 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Lomená 1395/5, Cheb

2 199 000 Kč

1 900 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

náměstí 9. května 763, Chodov

2 690 000 Kč

39 559 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Klášterní 247, Teplá

1 050 000 Kč

15 441 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 752 m²

Suchá ev. č. 64, Jáchymov

3 100 000 Kč

23 846 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Lipová 178/11, Karlovy Vary - Dvory

2 400 000 Kč

68 571 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²

Prodaný dům 272 m², pozemek 549 m²

Chebská 615/235, Aš

4 950 000 Kč

18 199 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Mládežnická 876/2, Karlovy Vary - Rybáře

2 500 000 Kč

1 800 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Palackého 588, Teplá

1 799 000 Kč

1 629 000 Kč

23 956 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

2 999 000 Kč

2 100 000 Kč

35 593 Kč/m2

123...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 594 nemovitostí