Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

332 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.12.2025

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

nábřeží Jana Palacha 1101/42, Karlovy Vary

4 249 000 Kč

2 850 000 Kč

41 304 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 596 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 460 m²

Pod vrchem 1387/4, Kraslice

3 490 000 Kč

31 161 Kč/m2

Prodáno 3.12.2025

Prodaný  dům 134 m², pozemek 510 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 510 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 510 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 510 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 510 m²

Rovná 27, Rovná

3 150 000 Kč

2 950 000 Kč

22 015 Kč/m2

Prodáno 3.12.2025

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Východní 561/14, Karlovy Vary - Drahovice

2 550 000 Kč

68 919 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 870 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 870 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 870 m²

Pozorka 50, Nejdek

3 590 000 Kč

17 950 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Bukovany 91, Bukovany

850 000 Kč

17 708 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Kamenná, Aš, Aš

3 100 000 Kč

2 950 000 Kč

39 333 Kč/m2

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

5. května 339, Lázně Kynžvart

1 790 000 Kč

1 690 000 Kč

33 137 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Matěje Kopeckého 1339/10, Cheb

2 899 000 Kč

45 297 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Jiráskova 1279, Nejdek

2 320 000 Kč

29 367 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
1...567...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 596 nemovitostí