Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

130 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Okružní 1165, Nejdek

1 890 000 Kč

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 558 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

náměstí 9. května 764, Chodov

2 300 000 Kč

1 900 000 Kč

28 358 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Sadová 2436/12, Aš

1 575 000 Kč

1 250 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 642 m²

B. Smetany 875/14, Kraslice

1 990 000 Kč

1 500 000 Kč

13 636 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Pohraniční stráže 380, Kraslice

1 497 300 Kč

1 200 000 Kč

23 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Bukovany 86, Bukovany

1 689 000 Kč

1 569 000 Kč

18 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 4+1 114 m²Prodaný  byt 4+1 114 m²
Prodaný  byt 4+1 114 m²
Prodaný  byt 4+1 114 m²

Prodaný byt 4+1 114 m²

Republikánská 1496/6, Aš

2 310 000 Kč

1 699 000 Kč

14 904 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

5. května 339, Lázně Kynžvart

1 790 000 Kč

1 690 000 Kč

33 137 Kč/m2

Prodáno 18.11.2025

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Švabinského 1789, Sokolov

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 11.11.2025

Prodaná  chata 75 m², pozemek 269 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 269 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 269 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 269 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 269 m²

Skalka ev. č. 120, Cheb

1 500 000 Kč

20 000 Kč/m2

123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 558 nemovitostí