Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

232 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Dolní Žandov 325, Dolní Žandov

2 690 000 Kč

2 250 000 Kč

28 481 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Sadová 2436/12, Aš

1 575 000 Kč

1 250 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 642 m²

B. Smetany 875/14, Kraslice

1 990 000 Kč

1 500 000 Kč

13 636 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Pohraniční stráže 380, Kraslice

1 497 300 Kč

1 200 000 Kč

23 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Hlavní třída 1001, Ostrov

2 640 000 Kč

43 279 Kč/m2

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

J. A. Gagarina 1185, Nejdek

2 005 000 Kč

36 455 Kč/m2

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Bukovany 86, Bukovany

1 689 000 Kč

1 569 000 Kč

18 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Školní 624/4, Karlovy Vary - Stará Role

2 700 000 Kč

49 091 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 4+1 114 m²Prodaný  byt 4+1 114 m²
Prodaný  byt 4+1 114 m²
Prodaný  byt 4+1 114 m²

Prodaný byt 4+1 114 m²

Republikánská 1496/6, Aš

2 310 000 Kč

1 699 000 Kč

14 904 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 8.12.2025

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

nábřeží Jana Palacha 1101/42, Karlovy Vary

4 249 000 Kč

2 850 000 Kč

41 304 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
1234...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 nemovitostí