Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 410 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Na Kopečku 502/1, Znojmo

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

68 824 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 403 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 54 m²Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²

Prodaný byt 3+1 54 m²

Písečná 2818, Žatec

2 999 000 Kč

55 537 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Majdalena 149, Majdalena

2 700 000 Kč

36 000 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 237 m²

Hybešova 299/4, Štěpánov

2 121 000 Kč

47 133 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 335 m²

Vránov 7, Staňkov

2 096 800 Kč

1 696 800 Kč

13 153 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 399 m²

17. listopadu 3255, Ostrava - Martinov

1 680 000 Kč

1 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

M. G. Dobnera 2939/8, Most

1 700 000 Kč

1 830 000 Kč

29 048 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Prodaná zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Radonín 8, Radonín

3 600 000 Kč

2 600 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City

Prodáno 22.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Jihlavská 2595, Česká Lípa

2 620 000 Kč

63 902 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
1...121314...241

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 403 nemovitostí