Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2 407 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 288 m²

Planá ev. č. 38, Hromnice

2 999 000 Kč

2 850 000 Kč

38 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 402 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 255 m²

Úlice 42, Úlice

2 690 000 Kč

2 390 000 Kč

36 212 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 1+1 48 m²Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²

Prodaný byt 1+1 48 m²

Masarykova 341, Klatovy II

2 980 000 Kč

62 083 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 624 m²

Kamenice 50, Herálec

1 638 376 Kč

40 959 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²

Prodaná chata 121 m², pozemek 543 m²

Čeladná ev. č. 412, Čeladná

2 450 000 Kč

20 248 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Jaromíra Matuška 15/18, Ostrava - Dubina

2 350 000 Kč

75 806 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 553 m²

Zdětín ev. č. 268, Zdětín

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Podroužkova 1655/41, Ostrava - Poruba

2 700 000 Kč

87 097 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 4051 m²

Vendolí 167, Vendolí

2 149 000 Kč

21 490 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Smetanova 1185, Strážnice

3 180 000 Kč

2 830 000 Kč

54 423 Kč/m2

1...456...241

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 402 nemovitostí