Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

4 604 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.4.2026

Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Prodaná chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Rožmitál na Šumavě 28, Rožmitál na Šumavě

4 590 000 Kč

4 090 000 Kč

24 345 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 829 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 4+1 68 m²Prodaný  byt 4+1 68 m²
Prodaný  byt 4+1 68 m²
Prodaný  byt 4+1 68 m²

Prodaný byt 4+1 68 m²

Bohuslava Martinů 1210/1, Most

2 370 000 Kč

34 853 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

třída Svobody 744, Zlín - Malenovice

4 790 000 Kč

61 410 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

SNP 2395/5, Ústí nad Labem-centrum

2 500 000 Kč

86 207 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Heřmanského 1060, Heřmanův Městec

2 550 000 Kč

57 955 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Lipová 158, Český Krumlov - Domoradice

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

61 746 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 63 m²Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²

Prodaný byt 3+kk 63 m²

U Vodojemu 263, Hvozdná

4 140 000 Kč

65 714 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 869 m²

Klenovice 94, Klenovice

4 600 000 Kč

34 328 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Pionýrů 717, Uničov

2 250 000 Kč

50 000 Kč/m2

1...345...461

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 829 nemovitostí