Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

893 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 624 m²

Kamenice 50, Herálec

1 638 376 Kč

40 959 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 433 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 553 m²

Zdětín ev. č. 268, Zdětín

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 856 m²

Dědová 50, Dědová

1 750 000 Kč

21 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Školní 1191, Frýdlant

1 350 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Krkonošská 611, Desná II

2 149 000 Kč

1 800 000 Kč

64 286 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.

Prodáno 21.3.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Peškova 533, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 100 000 Kč

30 556 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 77 m²Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²

Prodaný byt 3+kk 77 m²

Dolní Jamné 93, Bezvěrov

1 950 000 Kč

25 325 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Jirkovská 5020, Chomutov

1 890 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Besední 67, České Velenice

1 350 000 Kč

30 000 Kč/m2

123...90

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 433 nemovitostí