Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

884 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Kopistská 226, Litvínov - Janov

1 590 000 Kč

23 043 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 405 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.6.2025

Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²

Prodaná chata 78 m², pozemek 400 m²

Rybní ev. č. 247, Nová Bystřice

1 750 000 Kč

22 436 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 16.6.2025

Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 503 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 503 m²

Lyžbice ev. č. 87, Třinec

1 590 000 Kč

49 688 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 13.6.2025

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Svojsíkova stezka 944/2, Česká Lípa

1 990 000 Kč

1 890 000 Kč

42 955 Kč/m2

Prodáno 13.6.2025

Prodaný  byt 1+kk 19 m²Prodaný  byt 1+kk 19 m²
Prodaný  byt 1+kk 19 m²
Prodaný  byt 1+kk 19 m²

Prodaný byt 1+kk 19 m²

Studentská 1269, Jirkov

1 377 000 Kč

72 474 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Prodáno 11.6.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 1586 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 1586 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1586 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1586 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 1586 m²

Droužetice 27, Droužetice

1 970 000 Kč

19 700 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 600 m²

Sehradice 53, Sehradice

1 700 000 Kč

14 167 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

V Domkách 1233/44, Duchcov

1 750 000 Kč

34 314 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Havlíčkovo náměstí 2127, Žatec

1 500 000 Kč

36 585 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Horní 1559/3, Bruntál

1 450 000 Kč

41 429 Kč/m2

1...333435...89

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 405 nemovitostí