Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 259 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 931 m²

Hrádek 259, Hrádek

4 290 000 Kč

3 790 000 Kč

28 284 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 777 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 144 m²Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²

Prodaný dům 144 m²

53, Kluky

3 000 000 Kč

3 000 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Ke Sv. Jiří 1190/32, Plzeň 4 - Doubravka

4 830 000 Kč

73 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Jiráskova 1070, Rychnov nad Kněžnou

3 650 000 Kč

70 192 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 445 m²

Brod nad Dyjí 34, Brod nad Dyjí

4 100 000 Kč

3 900 000 Kč

29 104 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

K Lanovce 885, Jáchymov

4 900 000 Kč

3 750 000 Kč

54 348 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²

Prodaná chata 79 m², pozemek 622 m²

Mnichovice ev. č. 203, Mnichovice

4 650 000 Kč

58 861 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Sídl. Beskydské 1224, Frenštát pod Radhoštěm

4 200 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Bedřicha Václavka 983/13, Ostrava - Bělský Les

3 800 000 Kč

54 286 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 746 m²

Svépravice 28, Svépravice

3 990 000 Kč

3 400 000 Kč

38 202 Kč/m2

1...91011...226

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 777 nemovitostí