Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

156 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Nové Městečko 12, Nečtiny

4 499 000 Kč

3 999 000 Kč

24 994 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 806 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Hradové Střimelice ev. č. 6, Stříbrná Skalice

4 490 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Prodaná chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Rožmitál na Šumavě 28, Rožmitál na Šumavě

4 590 000 Kč

4 090 000 Kč

24 345 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Prodaná chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Blatenská 233, Pernink

5 400 000 Kč

4 300 000 Kč

13 030 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 274 m²

Lezník 77, Polička

6 000 000 Kč

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²
Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²
Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²

Prodaná chata 72 m², pozemek 768 m²

Čelkovice ev. č. 79, Tábor

4 000 000 Kč

3 200 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 298 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 298 m²

Rozkoš 270, Světlá nad Sázavou

4 100 000 Kč

41 000 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²
Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²
Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²

Prodaná chalupa 130 m², pozemek 974 m²

Nový Samechov 17, Řendějov

3 834 485 Kč

29 496 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²

Prodaná chata 79 m², pozemek 622 m²

Mnichovice ev. č. 203, Mnichovice

4 650 000 Kč

58 861 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 746 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 746 m²

Svépravice 28, Svépravice

3 990 000 Kč

3 400 000 Kč

38 202 Kč/m2

123...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 806 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.