Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 257 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 738 m²

Uhřice 108, Uhřice

3 345 000 Kč

35 968 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 773 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 489 m²

Nová Skřeněř 8, Nový Bydžov

3 200 000 Kč

28 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 9.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 684 m²

Nad Údolím 254, Liberec XXV-Vesec

4 599 999 Kč

4 349 999 Kč

36 250 Kč/m2

Prodáno 9.3.2026

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Pod Hůrkou 560, Klatovy III

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

57 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Čs. legií 1872, Rakovník II

3 100 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Poláčkova 3241/12, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 400 000 Kč

46 575 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Rubešova 1175, Pelhřimov

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 371 m²

Babice 209, Babice

3 180 000 Kč

17 283 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Vitry 2223, Kladno - Kročehlavy

3 800 000 Kč

111 765 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Želatovská 2771/29, Přerov I-Město

4 100 000 Kč

57 746 Kč/m2

1...121314...226

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 773 nemovitostí